Google Çeviri Çeviri tarafından desteklenmektedir
Kariyer

İnşaat Sonrası Temizlik

Liva Grup Temizlik ,Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri İstanbul temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizliğinde de iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul AVRUPA ve ANADOLU YAKASINDA inşaat sonrası temizliği hizmeti vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği taşınacağınız ortamların hijyenik olması sizlerin daha mutlu daha sağlıklı bir hayat sürdürmenizin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle Liva Grup İstanbul’daki İnşaat Sonrası Temizliği konusunda ciddi ve profesyonel çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirmektedir. Bu titizlik ve disiplinli çalışmanın meyvesini her geçen gün fazlası ile toplayarak yoluna devam etmektedir.

                Bünyesindeki İnşaat Sonrası  temizliği yapılarak teslim edilen mekanların çalışmasını müşterilerimizin bizimle olan memnuniyet derecesini öğrenmek için bizimle irtibata geçip referans listemizi isteyebilirsiniz.

                Sizinde İnşaat Sonrası temizliğine ihtiyacınız var ise gönü rahatlığıyla LİVAGRUP İnşaat Sonrası temizlik ekibini tercih edebilirsiniz.

                UNUTMAYIN TEMİZ BİR ORTAM DAHA SAĞLIKLI BEDENLER, MUTLU BİREYLER ve YENİ FİKİRLER OLUŞTURUR….

Yaptığımız İşlerden Görüntüler

İnşaat Sonrası Temizlik