Google Çeviri Çeviri tarafından desteklenmektedir
Kariyer

Okul Temizliği

İşte biz LİVA GRUP kurmuş olduğumuzu okul temziliği ekiplerimizle yarınımız olan çocuklarımızın bu ihtiyaçlarını Liva Grup Temizlik ,Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri İstanbul temizlik şirketi olarak okul temizliğinde de iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul AVRUPA ve ANADOLU YAKASINDA okul temizliği hizmeti vermektedir.

Okul Temizliği

Okul temizliği yarınlarımız olan çocuklarımızın daha temiz,daha hijyenik,daha sağlıklı ve daha mutlu bir ortamda eğitimlerine devam ederek başarılı bir öğrenci olması ve sizi aldığı diploma ile gururlandırması istememzmisinizkarşılamak için varız.

Geleceğe yön verecek yavrularımız İstanbul’daki okul temizliği yapan firmalar ve şirketler arasındaki yerini aldı. LİVA GRUP okul temizliğini hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Liva Grup İstanbul’daki okul temizliği konusunda ciddi ve profesyonel çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirmektedir. Bu titizlik ve disiplinli çalışmanın meyvesini her geçen gün fazlası ile toplayarak yoluna devam etmektedir.

                Bünyesindeki okul temizliği çalışmasını müşterilerimizin bizimle olan memnuniyet derecesini öğrenmek için bizimle irtibata geçip referans listemizi isteyebilirsiniz.

Bu günün çocukları yarının yetişkinleri olacak evlatlarımıza hem temizlik kültürünü hem de sağlıklı bedenler için haydi sizde LİVA GRUP okul temizliği ekibini tercih edin.

                Sizin de okul temizliğine ihtiyacınız var ise gönü rahatlığıyla LİVA GRUP okul temizlik ekibini tercih edebilirsiniz.

                UNUTMAYIN TEMİZ BİR ORTAM DAHA SAĞLIKLI BEDENLER, MUTLU BİREYLER ve YENİ FİKİRLER OLUŞTURUR….