Google Çeviri Çeviri tarafından desteklenmektedir
Kariyer
</a>

KURUMSAL

LİVA GRUP bünyesi altında Temizlik, Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri ile On yılı aşkın bir çalışma ve bilgi birikiminden sonra 2014 yılında LİVA GRUP olarak yoluna İstanbul Anadolu Yakası temizliği, Haşere kontrol, vale park ve İstanbul Avrupa Yakası temizliği , haşere kontrol, vale park olarak devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne büyük başarılara imza atan LİVA GRUP mutlu   personel ve mutlu müşteri ilkesi ile çalışma arkadaşlarına da maddi ve manevi desteğini kesmeden bir aile ortamında hizmetlerine devam ediyor.

Merhaba...

         LİVA GRUP bünyesi altında Temizlik, Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri ile On yılı aşkın bir çalışma ve bilgi birikiminden sonra 2014 yılında LİVA GRUP olarak yoluna İstanbul Anadolu Yakası temizliği, Haşere kontrol, vale park ve İstanbul Avrupa Yakası temizliği , haşere kontrol, vale park olarak devam etmektedir. İstanbul’daki Temizlik Firmaları, Haşere Kontrol firmaları, Vale Park firmaları arasında her geçen gün yükselişini sürdürmeye hızla devam etmektedir. Edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri çok değer verdiği siz müşterileri ile paylaşmaktan onur ve gurur duyar.

          LİVA GRUP Temizlik, Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri değişen ve gelişen günümüzde hızla çoğalan yüksek binalar ve hızla artan konut inşaatlarının temizlik,haşere kontrol ve vale park otopark işlerinde sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hizmetlerine devam ediyor.

           LİVA GRUP Temizlik, Haşere Kontrol ve Vale Park Hizmetleri  bünyesinde ofis temizliği,okul temizliği,fabrika temizliği,yat temizliği,inşaat sonrası temizliği,tadilat sonrası temizliği,villa temizliği,yükse bina cam temizliği,ev temizliği,cam temizliği,mağaza temizliği,plaza temizliği,haşere kontrol (böcek ilaçlama) ve vale park hizmetleri vermektedir.

            LİVA GRUP orta ölçekli bir kuruluş olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zorlu işlerden başarı ile çıkma azmi sayesinde kısa sürede sektördeki yükselişine devam etmiş ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

                İşletmemizin değişmez kuralları daima kaliteli hizmet ve müşterilerimizin sonsuz memnuniyetidir. 

              Kuruluşundan bu güne büyük başarılara imza atan LİVA GRUP mutlu   personel ve mutlu müşteri ilkesi ile çalışma arkadaşlarına da maddi ve manevi desteğini kesmeden bir aile ortamında hizmetlerine devam ediyor.

 

                Bu başarıların sürekli olması ve ilkeleri doğrultusunda ilk üçte yerini alması dileklerimle....

 

                                                                                                                                                           Halil ERDOĞAN  

Paylaş :